V pátek 11. ledna proběhl další z našich již tradičních a oblíbených retroplesů RHK Brno. Tentokrát jsme se vrátili do časů první republiky, účastníky na červeném koberci přivítal sám prezident Masaryk, společnost mu dělaly herečky Adina Mandlová a Lída Baarová.

Večerem provázeli moderátoři Dominik Teleky a Dalibor Buš, kteří účastníky zábavným způsobem seznámili s prvorepublikovou etiketou a předvedli své taneční, pěvecké i herecké umění v četných vystoupeních doplňujících program celého večera. K poslechu i tanci hrála swingová kapela Gabriely Kolčavové, na kterou navázala tanečními hity, již z loňského programu známá kapela, Golden Delicious. Program svým číslem obohatili tanečníci swingu, kteří zájemcům i část svého uměnní předali při výuce tohoto tance. V pokročilejší části večera jsme pak měli možnost vidět burlesque girl.

Atmosféru celého večera dotvořili účastníci plesu, kteří opět nezklamali a dorazili v dobovém oblečení a s výbornou náladou.

Poděkování patří generálnímu partnerovi akce investiční společnosti DRFG i partnerům společnosti Starobrno a nadačnímu fondu Modrý Hroch.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo