Hledáme do našeho týmu nového kolegu na pozici projektového manažera...

 Výběrové řízení na pozici "Manažer projektů"

 Náplň práce:

  • agenda spojená s administrací projektů
  • aktivní spolupráce při vyhledávání vhodných firem k zapojení do projektu
  • obsluha systémů pro administraci projektů
  • komunikace s firmami v rámci přípravy a administrace projektů
  • komunikace s příslušnými orgány, implementačními agenturami, partnery

 Požadavky:

  • VŠ vzdělání (min. bakalářského stupně)
  • praxe v oblasti řízení projektů strukturálních fondů výhodou
  • znalost systému ISKP14 + výhodou
  • obecná znalost a orientace v dotačních titulech (zejména OPZ, OPPIK, jiné)
  • zkušenosti v oblasti výběrových řízení, veřejných zakázek a projektovém managementu – výhodou
  • anglický jazyk či německý jazyk – výhodou
  • dobrá znalost práce na PC (Excel, Word), Outlook, Internet
  • schopnost rychle se orientovat v problematice
  • schopnost samostatného rozhodování a zodpovědnost
  • organizační schopnosti, komunikativnost, flexibilita, loajalita

 Nabízíme:

  • zázemí perspektivní a dynamické společnosti
  • možnost osobního rozvoje
  • příjemné pracovní prostředí
  • platové podmínky odpovídající dané pozici
  • zajímavé firemní benefity

Pracoviště Brno; nástup možný ihned.

 Zasláním životopisu dáváte souhlase se zpracováním Vašich osobních údajů pro potřeby výběrového řízení. RHK Brno zpracovává osobní údaje v souladu s právem Evropské unie a dále též v souladu s mezinárodními smlouvami, kterými je Česká republika vázána.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo