Největší strojírenský veletrh ve střední Evropě se opět stal ideální příležitostí pro získání nových kontaktů prostřednictvím B2B akce Kontakt-Kontrakt.

Kooperační burza Kontakt-Kontrakt se uskutečnila opět v prvních dvou dnech veletrhu 9. - 10. 10. a přinesla opravdu jedinečnou možnost potkat zajímavé obchodní partnery z celého světa. Do letošního ročníku se zapojilo více než 260 společností z 20 zemí světa. Více než 160 firem ze zahraničí bylo velkou přidanou hodnotou celé akce. Kromě tradičních trhů (Německo, Slovensko) byly významně zastoupeny třetí trhy prostřednictvím delegací z Indie (23 firem), Ruska (23) a Turecka (17).

Během dvou dnů se v jednací expozici Regionální hospodářské komory Brno a na stáncích vystavovatelů uskutečnilo více než 500 předem dohodnutých jednání. Dle zpětné vazby od účastníků, většina těchto obchodních schůzek bude dále pokračovat. Doba od prvního kontaktu do podepsání kontraktu je standardně 6 - 12 měsíců. V tomto období se dají očekávat i první obchody vzešlé z letošní akce.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo