Na podnikatelském setkání v divadle Reduta jsme ocenili 12 nejúspěšnějších malých a středních firem regionu. Absolutním vítězem se stala společnost Holek Production s.r.o., která vyrábí zařízení pro šití, úpravu a údržbu oděvů v domácnosti. 

Soutěž TOP MSP 2017 je určena malým a středním firmám, které v ostatních vyhlašovaných soutěžích jen stěží uspějí v konkurenci velkých společností. "V letošním roce bylo nominováno 303 firem, RHK Brno nominuje všechny své členské malé a střední firmy, k dalším nominacím byla vyzvána veřejnost prostřednictvím webu komory," uvedl ředitel Regionální hospodářské komory Brno Čeněk Absolon.

Po veřejném hlasování v soutěži bylo sestaveno pořadí 50 firem s nejvyšším počtem hlasů. Celkové výsledky soutěže byly stanoveny dle hodnocení v následujících kritériích: veřejné hlasování, bonita firmy, hodnocení dynamiky růstu firem, finančního zdraví firem a využití potenciálu zaměstnanců firmy. Po součtu pořadí za jednotlivá kritéria vzniklo konečné pořadí. "V letošním roce bylo oceněno místo deseti celkem dvanáct firem, jelikož se na dvou místech v první desítce umístily vždy dvě firmy se stejným počtem bodů," dodal Absolon.

Absolutní vítěz Holek Production vyrábí zařízení pro šití, úpravu a údržbu oděvů v domácnosti. V oboru šicích strojů působí od roku roku 1990 s celkovou výrobou více než 1,5 milionu šicích strojů. Výroba šicích strojů společnosti stále pokračuje, ale nosným programem se postupně stává výroba rotačních napařovacích mandlů pro domácnost.

Na druhém místě skončily hned dvě firmy díky rovnosti bodů. Jde o PEaPE METAL, s.r.o. podnikající v kovovýrobě a společnost HUTIRA - BRNO, s.r.o., která působí zejména v oblasti plynárenství, energetiky a vodárenství. Jejím nosným programem jsou dodávky a výroba zařízeních pro regulaci tlaku, filtraci a měření spotřeby v přepravních, distribučních a spotřebních plynovodech. Třetí příčku obsadila společnost Arch.Design, s.r.o., která se věnuje urbanismu, architektuře, stavební projekci, inženýrské činnosti, projektům interiérů, vizualizacím a počítačovým animacím návrhů.

K dalším oceněným patří společnosti IN - EKO TEAM s.r.o., ARTISYS, s.r.o., hotelový komplex Maximus Resort, a.s., společnost CCB, spol. s r.o., Hotel International Brno, a.s., úspěšný developer AREAL SLATINA, a.s., zemědělská společnost ZEMAX Šitbořice, a.s. a firma FENIX PERSONAL s.r.o.  

Program celého večera vhodně doplnili sólisté Janáčkovy opery Národního divadla Brno a ukázka umění Bartitsu.  Své názory krátce odprezentoval kandidát na prezidenta ČR J. E. Pavel Fischer.

Děkujeme generálnímu partnerovi akce Národnímu divadlu Brno i ostatním partnerům, společnostem ArkAdiA, s.r.o., Galard Brno s.r.o., Dermagen Group s.r.o., Hůlkárna.cz,  Infinit s.r.o., ZEMAX Šitbořice, a.s. - sklepu Maryša,  Jihomoravskému kraji, a společnosti Erste Grantika Advisory, a.s. 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo