V zajímavém prostředí vědeckého parku VIDA! v Brně dne 26. března 2015 se sešlo 55 podnikatelů, studentů, představitelů univerzit, hospodářských komor a dalších hostů.

V konferenčním sále VIDA uspořádala Regionální hospodářská komora Brno závěrečnou konferenci k projektu Podnikáme bez hranic, který společně s projektovými partnery realizuje od 1. července 2014. U mikrofonu se postupně vystřídali zástupci všech tří partnerů. Úvodní slovo pronesl předseda Regionální hospodářské komory Brno Miloš Škrdlík, za slovenského partnera vystoupil ředitel Trenčínské regionální komory SOPK Ján Václav a za českého partnera Pavel Máchal, vedoucí Ústavu projektového řízení FRRMS MENDELU.
U mikrofonu se postupně vystřídali odborníci, kteří se podíleli na tvorbě projektových výstupů a aktivit, program zpestřili experti na podnikatelské prostředí na Slovensku nebo zkušenosti s náborem pracovníků a zaměstnávání studentů v zahraničí.
Účastníci měli na závěr konference možnost pokračovat v diskusích na podnikatelském setkání RHK Brno v prostorách VIDA science centra.
Projekt Podnikáme bez hranic končí 31.3.2015, aktivity pokračují v rámci jeho pětileté udržitelnosti.

Závěrečná konferecne 3849Závěrečná konference 3846
Závěrečná konference 3863  Závěrečná konference 3906

 logo spoluprace1

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo