Dovolujeme si Vás opět pozvat na konferenci, jejíž předchozích ročníků se zúčastnili daňoví odborníci z vysokých škol v ČR i ze zahraničí, přední odborníci z praxe i finanční správy.

Z průběhu konference je pravidelně vydáván Sborník abstraktů a referátů. Konference probíhá formou krátkých, cca 10 minutových referátů s přibližně stejně dlouhou diskusí, délka písemného abstraktu do sborníku je stanovena na cca 6 – 8 stran formátu A4, samozřejmě lze zveřejnit i delší příspěvek. Všechny články procházejí recenzním řízením a vybrané z nich jsou publikovány v odborném časopise ACTA STING (od roku 2015 na Seznamu recenzovaných neimpaktovaných časopisů vydávaných v ČR, zařazen do databáze ERIH PLUS). 

Prosíme o dodržení termínu odeslání přihlášky.

Po zkušenostech z minulých let neurčujeme tematické zaměření referátů a považujeme kombinaci teoretických a praktických příspěvků za jednu z předností této konference. Do sborníku konference nebudou zařazeny příspěvky, odevzdané po datu konference a příspěvky nepřednesené.

Místo: Hotel Avanti, Střední 61,602 00  Brno
Zahájení konference: pátek 21.9.2018 ve 13,00 hod.
Konec: 22.9.2018 cca. ve 14,00 hod.

Termín pro zaslání přihlášky: 24.8.2018
Termín pro zaslání příspěvků: 24.8.2018
Vložné na konferenci: 1.600 Kč (vč. 21% DPH).

VÍCE ZDE.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo