Určitě jste si už všimli, že naše akce jsou vždy originální, plné energie a přetlaku myšlenek. Dnes tomu nebylo jinak!

Intro celé akci připravila Česká pojišťovna a.s., která přítomné účastníky seznámila s Pojištěním odpovědnosti členů orgánů společnosti tzv D&O. Pokud Vás bude toto téma zajímat více, můžete se obrátit na krajského ředitele pro průmyslové pojištění Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na pana Vratislava Žáčka.

DSC 0900 DSC 0893 

V úvodu hosty kromě předsedy představenstva RHKB Ladislava Chodáka přivítali také prezident HK ČR Vladimír Dlouhý a viceprezident Michal Štefl.

DSC 0912 DSC 0919 DSC 0923

Poté už se slova ujal trenér FC Zbrojovky Brno pan Roman Pivarník, který společně se spolumajitelkou společnosti Everesta s.r.o. paní Ivou Sehnalovou diskutoval rozdíly v koučování sportovního klubu a firmy. Prostor byl i na zajímavé dotazy z publika, kterých nebylo málo.

DSC 0965  DSC 0940

Další výraznou postavou celého dne byl prezident Svobodné republiky Liberland pan Vít Jedlička, který přítomné účastníky hypnotizoval svými originálními myšlenkami, které jistě nenechaly nikoho na pochybách, že se jedná o projekt, o kterém je potřeba důkladně přemýšlet!

DSC 0977 DSC 0974  DSC 1029

Pak už následovalo to nejdůležitější, kvůli čemu se všichni hosté sešli, a to pasování nových členů. Všichni nově pasování členové přislíbili věrnost, aktivní zapojení a šíření slávy RHKB, těšíme se na spolupráci!

DSC 0985 DSC 0997 DSC 1010

Mezi nově přijatými firmami dnes byly:

Nadační fond Modrý hroch;  CZECH - TANZANIA DEVELOPMENT CHAMBER OF COMMERCE, z.s.DI industrial spol. s r.o.;   In creative s.r.o.;  KOVOŽROUT s.r.o.LESENSKY.CZ s.r.o.Move up, s.r.o.;  STAREZ-SPORT, a.s.Smart Network Business Center s.r.o.T1 Solution, s.r.o.;   UNILEASING a.s.

Pro více informací kontaktujte: Lucii Horákovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) 532 194 911

 Celá fotogalerie níže:

 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo