Zajímá Vás kam směřuje Vaše komora? Máte nápad na novou službu, případně Vám v naší nabídce něco chybí? Využijte příležitosti prodiskutovat vše přímo s ředitelem RHK Brno, aniž byste museli opustit svoji kancelář.

Ředitel RHK Brno se Vám bude věnovat každé úterý od 8:00 do 9:00 na skypu. Naleznete jej pod jménem Čeněk Absolon, Brno. Pokud nebude Vaše volání v uvedené době přijato, znamená to, že probíhá komunikace s jiným účastníkem, mějte proto, prosím, strpení.

Pokud nám chcete sdělit Váš názor, případně se na něco zeptat, můžete využít  také formuláře ZDE, nebo zaslat dotaz na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Budeme se snažit Vaše názory zohlednit při plánování naších činností na následující období. Odpovědi na  dotazy Vám zašleme písemně. Ty, které budou zajímavé, zveřejníme na našich stránkách či v pátečním zpravodaji.

Diskutovat můžete také pod tímto článkem a svůj názor vyjádřit vyplněním krátké ankety.

Váš názor je pro nás velmi důležitý, děkujeme.

 Na příští týden pro Vás připravujeme další novinku z oblasti komunikace, zůstaňte na příjmu.

{acepolls 52}

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo