RHK Brno připravuje ke konci roku 2015 nový akreditovaný rekvalifikační kurz pro zájemce o podnikání, pro začínající podnikatele, podnikatele v počáteční fázi rozvoje a zájemce o rozšíření kvalifikace nezbytné pro uplatnění absolventa kurzu v managementu malých a středních firem (MSP).

Obsah kurzu v délce 150 hodin je zaměřen na obecnou přípravu a osvojení si základních podnikatelských dovedností, včetně zpracování vlastního podnikatelského plánu a příslušné dokumentace a to pod vedením zkušených konzultantů. Kurz je zakončen obhajobou podnikatelského plánu.

Úspěšní absolventi obdrží OSVĚDČENÍ O REKVALIFIKACI S CELOSTÁTNÍ PLATNOSTÍ.

Rekvalifikační kurz může uhradit za potenciálního začínajícího podnikatele i příslušný Úřad práce.

Absolvování rekvalifikačního kurzu Základy podnikání je jedním ze základních předpokladů zvyšujících úspěšnost začínajících podnikatelů a schopnost přežití kritické fáze zahájení podnikání a fáze počátečního rozvoje podnikání.

Kontaktní osoba: Ing. Jiří Šafránek, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 532 194 925

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo