Večerní róby ani diamantové náušnice k vidění na pátečním plese v divadle Husa na provázku nebyly. Nahradily je zvonové kalhoty či plastové kruhy do uší. Regionální hospodářská komora se totiž rozhodla návštěvníky pohostit ve stylu retro.

„V Brně je spousta tradičních plesů, proto jsme to chtěli udělat trochu jinak. Zájem je enormní, i když lidii odlákal  zápas Komety pod širým nebem," poukázal ředitel komory Čeněk Absolon na atraktivní sportovní utkání ve stejném čase. Na ples však i přesto dorazilo asi 220 lidí a organizátorům tak jejich záměr beze zbytku vyšel. Vidět bylo nevídané, slyšet neslýchané, kdo byl, ví, kdo ne, může litovat.

Poděkování patří partnerům bez jejichž přispění by se tato akce nemohla uskutečnit, a to generálnímu partnerovi investiční skupině DRFG, hlavnímu partnerovi České spořitelně, a.s. a partnerům Jihomoravskému kraji, Starobrnu, Erste Grantika Advisory, a.s. , sklepu Maryša a mediálním partnerům, vydavatelům tiskovin Brno Business & Style a Moravské hospodářství.

Reference:

„Ples pořádaný RHK byl podle mne akcí roku! Všechno bylo na 100% a hlavně nenucené a velmi odvázané! Podle mě velmi vydařená akce, kterou budu našim klientům vřele doporučovat, protože tohle opravdu bylo fenomenální.“
Lukáš Němec, generální ředitel, Erste Grantika Advisory, a.s.

„Ples byl maximálně vydařený, organizace skvělá, hudba úžasná nedající nohám odpočinout, už mi prosím rezervujte  nejmíň 6 míst na příští rok!"
Dagmar Matějková, CzechTrade

Naprosto špičková akce, doufáme, že bude " repete "!"
Aleš Karásek, jednatel, AMK Consulting s.r.o.

„Chtěl bych tímto poděkovat za velmi povedenou akci. Ples jsme si s manželkou náramně užili. Líbilo se nám, jak jste to měli zorganizované a i atmosféra na plesu byla příjemná. Gratulace k dobrému nápadu a povedené akci."
J. Marcin Macko, General Manager, GTS BRNO, RR Donnelley Global Turnkey Solutions, s.r.o.

„Děkujeme za možnost se účastnit retroplesu, který byl skutečně skvělý a já, ač do jisté míry samotář, jsem se bavil jako skutečně dlouho ne."
Radim Gabriel, továrník, EKO Century s.r.o.

Jednoznačně určitě jeden z nej plesů této sezóny :-) Ještě jednou dodatečně velká gratulace za přípravu a organizaci a už se těším na příští :-) Jednoznačně budu hodně doporučovat.
Libor Trpělka, majitel, REDA, a.s.

Více fotografií ZDE.

 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo