Vstupte do řad úspěšných podnikatelů, kteří pochopili, že členství v komoře jim může být k užitku. Reference hovoří za vše.

Vážený pane řediteli,

dovolte mii, abych Vám i všem zaměstnancům RHK poděkoval jménem mým i jménem UNIFERu za vše, co děláte pro své členy. Je skvělé, že se vám daří rozbíjet klišé o „zkostnatělých institucích“, které je možné v souvislosti s některými komorami tu a tam slýchat.

Díky vstupu do komory jsme v loňském roce získali velmi zajímavou zakázku a utužili vztah s několika našimi obchodními partnery, s nimiž se setkáváme na různých akcích, které pořádáte. Od okamžiku, kdy jsme se stali novými členy, vidím, že NAŠE brněnská komora je místem, kde to žije, kde se setkávají poctivé firmy a kde se dá dělat slušný byznys! Mám velikou radost z toho, že k podobnému názoru došla i naše mateřská společnost, investiční skupina DRFG, a spolu s některými našimi sestřičkami následně rozšířila rodinu hrdých členů Regionální hospodářské komory Brno.

Podnikatelský ples v Huse na provázku pak byla naprostá pecka, která nás nadchla a na kterou slyšíme ze všech stran jen samou chválu! V celém UNIFERu vám držíme palce a doufáme, že v podobném duchu vydržíte i v roce 2016 a dále všem budete dokazovat, že byznys se dá dělat v kamarádském duchu, a navíc u toho může být i spousta legrace a zábavy.

Vilém Vrba, obchodní ředitel, UNIFER alfa a.s.

a dále ještě jedna reference

 Hrooooozně moc děkuji za úžasný ples, už dlouho jsem se tak dobře nebavila. Předčili jste veškerá má očekávání a nasadili jste laťku hodně vysoko. Jsem ráda, že jsem členem tak skvělé organizace.

Ing. Ludmila Sklenářová, MBA, ředitelka, IMPS a.s.


SBizhubC22416012513340

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo