JFolder: :files: Cesta není ke složce. Cesta: /var/www/clients/client1/web18/web/images/galerie_do_clanku/DOD_12_2016

Podnikání jako životní styl bylo téma dalšího dne otevřených dveří, který proběhl 9. prosince na RHK Brno za účasti 80 zástupců nejen členských firem.

Program jsme rozdělili do tří části, přičemž první část byla věnována vzdělávání přítomných. Proběhly dva krátké workshopy, v rámci prvního z nich představit ředitel agentury CzechTrade Radomil Doležal priority této organizace pro rok 2017. Druhý workshop byl pak věnován finančním nástrojům a jejich roli v podnikání, pro prezentaci tohoto tématu jsme vybrali osobu nejpovolanější, a to majitele finanční skupiny DRFG pana Davida Rusňáka.

Prostřední část programu byla věnována představení a pasování nových členských firem RHK Brno.

Na závěr se všichni účastníci mohli seznámit s jiným pohledem na oční optiku, kterému se věnoval majitel několika očních studií pan Aleš Žejdl, zástupci oděvní firmy Galard Brno ukázali podnikatelům jak se správně obléknout na obchodní jednání a na závěr představila majitelka firmy Marouk židle pro zdravé sezení.

Domníváme se, že připravený program zaujal všechny přítomné, většina vydržela až do konce. Následovalo posezení u sklenky výborného vína.

Děkujeme generálnímu partnerovi akce investiční skupině DRFG, partnerům Očnímu studiu Aleše Žejdla, oděvní firmě Galard Brno, prodejně nábytku Marouk, firmám Hůlkárna.cz, Starobrno, AG Foods, Everesta a agentuře CzechTrade, poděkování patří i mediálním partnerům časopisu Brno Business a internetovému časopisu CentrumBrna.cz.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo