V pátek 2. 6. jsme pozvali nové i stávající členy k nám na komoru, a to nejen za účelem jejich seznámení.

Celý den jsme zahájili 2 workshopy. Vedení prvního z nich se ujal Luděk Rychtar, jednatel firmy ArkAdiA, s.r.o., jeho vystoupení na téma "Jak řídit firemní značku" sklidilo zaslouženou pochvalu. Druhým prezentujícím byl pan Zbyněk Severa z firmy FinAsist.cz s.r.o., který se věnoval problematice penzí.

Pokračovali jsme představením a pasováním nových členských firem. A právě jedna firma z řad našich nových členů, firma Chocolate Hill s.r.o., připravila pro ostatní účastníky ochutnávku svých výborných čokolád.

Po obědě nastal čas na navazování kontaktů a podporu obchodu, registrované firmy absolvovaly předem dohodnuté schůzky v rámci kooperační burzy, pro všechny pak bylo připraveno příjemné posezení na naší terase spojené s grilováním. Počasí nám přálo, jídlo a víno bylo dobré, kontakty byly navázány, co víc si přát. S Vámi, kdo jste nestihli přijít, se těšíme na setkání na některé z našich dalších akcí.

Děkujeme generálnímu partnerovi akce investiční skupině DRFG, a.s., hlavnímu partnerovi  společnosti MOSS logistics a partnerům firmám ArkAdiA, s.r.o., FinAsist.cz s.r.o., Chocolate Hill s.r.o., Heineken Česká republika, a.s., Everesta, s.r.o. a Jihomoravskému kraji.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo