V pátek 16. 6. proběhlo setkání našich členů a jejich rodin v ZOO Brno, i přes nepřízeň počasí se na místě sešlo téměř 130 osob.

Zástupci naší členské firmy Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace připravili zajímavý program pro malé i velké. Proběhla komentovaná krmení žiraf, lemurů a tapíra, děti se svezly na ponících a využily atrakcí blízkého dětského hřiště.

Za přispění všech přítomných jsme se stali adoptivními rodiči Takina indického, pokud půjdete se svými blízkými do ZOO, nezapomeňte se na toto zajímavé zvíře zajít podívat.

Ve spolupráci s firmou Everesta, s.r.o. jsme připravili kreativní dílny a pro malé badatele byl připraven kvíz, při jehož vyplňování se dozvěděli nejen děti mnoho zajímavého o zvířatech chovaných v ZOO.

Velký dík patří další naší členské firmě SVITAP J. H. J. spol. s r. o., jejíž dárky v podobě krásných plyšáků si odnesly všechny přítomné děti, pro dospělé byly pak připraveny tašky s relaxačními polštářky a reklamními materiály této firmy.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo