Ve spolupráci se statutárním městem Brnem jsme v termínu 26. - 28. září 2017 organizovali obchodní misi do norského Stavangeru s tématickým zaměřením na oblast „Smart City“.

Přihlášení účastníci z Jihomoravského kraje (představitelé firem CityOne, Mycroft Mind, INDUSTRY CLUSTER 4.0, Vysokého učení technického v Brně a v zastoupení komory společnost ASIO) tak získali v průběhu tří dnů prostor pro prezentaci na společném stánku během výstavy NORDIC EDGE EXPO, možnost naplánovat si naším prostřednictvím b2b jednání v rámci kooperační burzy a diskutovat zde o obchodních příležitostech, potenciální spolupráci, investicích, partnerství v rámci programu H2020 a setkání s lidmi, které považují za zajímavé i mnoho dalších aktivit v rámci doprovodného programu. Zázemí skupinové expozice využili rovněž zástupci společnosti Veletrhy Brno a Jihomoravského inovačního centra.

             20170926 092956        20170926 093006

NORDIC EDGE EXPO je jednou z evropských nejdůležitějších arén pro všechny, kteří se zabývají technologickými řešeními, která mohou být užitečná městům, obcím, podnikům a domácnostem a hlavním místem setkání pro oblast chytrých měst v severských zemích. Výstava pokrývá širokou škálu témat pro chytrá města a předvádí jak osvědčené postupy, tak řešení, která se zabývají problémy, jimž čelí většina měst a obcí. Na Nordic Edge Expo se setkávají  s vnímavým publikem a s administrátory  měst a obcí, poskytovateli chytrých technologií, firmami, startupy, univerzitami a  řadou dynamických organizací.

20170927 092310

2. den obchodní mise, foto zleva: Lucie Mezníková (statutární město Brno), předseda představenstva RHKB Ladislav Chodák, náměstek primátora statutárního města Brna Jaroslav Kacer, poradce pro komunikaci Velvylanectví Norského království v Praze Terje Englund, Jakub Rybář (statutární město Brno) a Oto Hrdlička (RHK Brno).

Tato akce je realizována v rámci projektu Centrum mezinárodního obchodu za finanční podpory statutárního města Brna.

 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo