Hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek předal v pondělí 27. listopadu 2017 ocenění vítězům soutěže Spokojený zákazník Jihomoravského kraje, mezi kterými jsou i dva naši členové: EKO-DOMOV, s.r.o. a Maloobchodní síť BRNĚNKA, spol. s r.o. Gratulujeme!

Akce, kterou každoročně vyhlašuje Sdružení českých spotřebitelů (SČS), se v brněnském sídle kraje zúčastnil také krajský zastupitel a místostarosta Znojma Jan Grois.

Celkem bylo oceněno dvanáct podnikatelů z jižní Moravy. Ocenění vyjadřuje skutečnost, že firma, která ho získala, trvale poskytuje služby v oboru svého podnikání v souladu s očekáváním spotřebitele. Naplňuje nejen požadavky dané obecně závaznými platnými právními předpisy, ale dále při poskytování služeb či při uvádění výrobků na trh má dostatečně srozumitelně deklarovánu jakost a spolehlivost a „nadstandardně“ poskytuje své služby s odpovídající odbornou úrovní prodejce a poskytuje potřebné informace spotřebitelům. Při udělení ceny je komisí ustavenou při SČS přihlédnuto i k tomu, jakou image má firma jak mezi spotřebiteli, tak i u místních podnikatelů a samosprávy. Ocenění se uděluje na dva roky.

Přehled oceněných ZDE (xls, 16 kB), tisková zpráva Sdružení českých spotřebitelů ZDE (docx, 110 kB).

Zdroj informace: Portál Jihomoravského kraje

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo