Na RHK Brno bylo v průběhu letošních Stavebních veletrhů opět velmi rušno.

V průběhu 25. - 26. dubna proběhla jednání s vedením delegace Obchodní a průmyslové komory z maďarské Novohradské župy, zástupci Česko-maďarské obchodní komory, bosenskou skupinou z regionu Una-Sana Canton, ředitelem Trenčínské regionální obchodní a průmyslové komory Jánem Václavem, chargé d'affaires Kosovské republiky v ČR Arbërem Vllahiu, obchodním radou české ambasády v Prištině Vítězslavem Purem, prezidentem Kosovské obchodní komory Safetem Gërxhaliu i řadou českých firem.

Představit navzájem chytré technologie, vize a řešení pak bylo hlavním tématem schůzek kooperační burzy, kterou jsme pořádali v rámci druhého ročníku veletrhu Urbis Smart City Fair na brněnském výstavišti v hale G2. Zástupci podniků a měst sdíleli nápady a hledali řešení, jak uvést  k životu a rozvíjet koncept Smart city ve středoevropských městech a obcích i v podnikání. V rámci jednací expozice RHK Brno se v průběhu dvou dnů sešlo přes 40 zástupců firem a municipalit z pěti zemí a proběhlo přes 100 předem naplánovaných jednání.

DSC 1383 mala DSC 1405 mal DSC 1403 mala DSC 1405DSC 1388 DSC 1393 mala

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo