Představenstvo Sdružení českých spotřebitelů (SČS), na základě svého rozhodnutí,na základě závěru ze zasedání Odborné komise pro ochranu spotřebitele v Jihomoravském kraji, s cílem dále rozvíjet platformu pro propagaci firem uspokojujících spotřebitele, vyhlašuje Cenu sdružení českých spotřebitelů pro rok 2018:

„Spokojený zákazník Jihomoravského kraje“, - 17. ročník

Soutěž je vypsána vždy pro všechny obory podnikání a vždy pro celý region příslušného kraje.

Záštitu pro letošní ročník opět poskytl hejtman Jihomoravského kraje JUDr. Bohumil Šimek. Současně byla na KÚ Jihomoravského kraje podána žádost o udělení dotace.

Ocenění je udělováno podnikatelům vyhodnoceným na základě návrhů podaných zástupci místních nebo podnikatelských samospráv, členy SČS nebo na základě výsledků vyhlášeného šetření „spokojený zákazník“ provedeném účelově v rámci aktivit SČS. Návrhy jsou předkládány na formuláři „Návrh na udělení Ceny SČS“. Vyhodnocení návrhů provádí Odborná regionální komise pro ochranu spotřebitele složená ze zástupců zainteresovaných stran.

Ocenění se uděluje na 2 roky (platnost do 31.12.2020).

Předsednictvo SČS v souvislosti s vyhlášením zadává regionálnímu kontaktnímu místu

pokyn k provedení šetření „spokojený zákazník“ - cílené šetření v regionu o kvalitě poskytovaných služeb.

Šetření bude provedeno v termínu do 31. července 2018, konečné vyhodnocení do 27. září 2018. Koordinací šetření a vyhodnocení je pověřen Ing. Libor Novák – projektový ředitel SČS.

Výsledky budou zveřejněny při slavnostním předání ocenění a za účasti zástupců regionální a místní samosprávy (ceny zpravidla předává krajský hejtman). Tato akce bude probíhat v průběhu 4. čtvrtletí.

Bližší informace o Ceně SČS jsou dostupné na regionálním kontaktním místě (Horní Česká 36, Znojmo, kontaktní osoba Ing. Miloš Kolář, tel.: 604 242 417, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..) a na kontaktní adrese www.konzument.cz.

***

Za SČS:

Mgr. Viktor Vodička, ředitel

Kontaktní údaje:

Sekretariát SČS

Pod Altánem 90/103, Praha 10, 100 00

tel. + 420 261263574

fax + 420 261262268

mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sdružení českých spotřebitelů (SČS) si klade za cíl hájit oprávněné zájmy a práva spotřebitelů na vnitřním trhu EU a ČR, přičemž zdůrazňuje preventivní stránku ochrany zájmů spotřebitelů: „Jen poučený spotřebitel se dokáže účinně hájit“. SČS působí v řadě oblastí, pokrývají odbornosti ve vztahu k bezpečnosti výrobků, standardizaci, finančních služeb aj.

SČS, Pod Altánem 90/103, Praha 10, 100 00

+420 261263574, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; www.konzument.cz

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo