Tento brněnský festival chce už potřetí ukázat návštěvníkům design jako součást každodenního života. Letošní datum konání je stanoveno na 04. - 07. 10. 2018.

Ambicí festivalu Brno Design Days, projektu který vznikl pod hlavičkou architektonického studia KOGAA a kulturního prostoru Social Reactor za finanční podpory Statutárního města Brna a Jihomoravského kraje, je zvýšit veřejné povědomí o designu a prezentovat pozitivní změny, nové nápady, jejich přínos a hodnotu pro podnikání i běžný každodenní život. 

Architektonický koncept festivalu je založen na každoročním výběru unikátní lokace. Letošní ročník festivalu nebude výjimkou a můžete se těšit na opravdovou designovou lahůdku! Za hlavní místo konání festival byl vybrán legendární Hotel Avion. Jeho ústřední poloha v srdci města Brna a jeho vertikální struktura poskytne atraktivní a unikátní prostor pro tuto událost.

V programu se představí nápadité příklady z praxe napříč obory prostřednictvím nejlepších řečníků z České republiky i zahraničí, více informací ZDE

Brno Design Days nabízí firmám, organizacím, ale i jednotlivcům příležitost stát se součástí a vyniknout na nejzajímavější designové události v oblasti. Ať už jste subjekt orientující se na designovou sféru nebo ne, BDD festival je výjimečná možnost, jak prostřednictvím partnerství propojíte Vaše speciální odborné znalosti s myšlením na poli designu.

Pokud máte zájem stát se partnerem, partnerským místem nebo mediální podporou festivalu, vyžádejte si kompletní partnerskou nabídku. Kontakt v případě zájmu k dispozici ZDE

Zdroj: Brno Design Days

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo