V termínu 20. února 2019 od 10:00 nabízíme na RHK Brno možnost setkání se zástupci ruské firmy, která má zájem představit a nabídnout svoji produkci a své projekty na úsporu elektrické energie, popř. najít partnery v ČR.

V návaznosti na spolupráci s naší komorou nás oslovili zástupci Krajského úřadu Jihomoravského kraje, kteří se podílí na přípravě programu této návštěvy v Brně. Firma Incotex roste 28 let od roku 1989, kdy byla založena první společnost. Dnes jde o multi-profilovou skupinu, která je jedničkou ve čtyřech sektorech ruského trhu, s týmem 3.000 lidí, včetně více než 200 inženýrů v oblasti výzkumu a vývoje, která vyrábí přes 800 typů produktů, vlastní více než 200 patentů a exportuje do více než 30 zemí světa.

Nabízí např. následující produktové řady:

  • elektroměry (více než 200 typů) a systémy měření;
  • vybavení pro obchody (pokladny, tiskárny, elektronické váhy);
  • LED řešení pro video informační displeje včetně LED osvětlení, displejů a síťových displejů, komplexní řešení informačních displejů pro železniční stanice, letiště, stadiony apod .;
  • profesionální zařízení pro vysílací stanice digitální televize (měřící přijímače, svazky);

Další informace o této společnosti naleznete ZDE

Zájemci o schůzku se mohou registrovat v termínu do 19. února 2019 na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo