Educatoria Institut s.r.o.

Kontaktní osoba

Lucie Zdražilová

Adresa

Vídeňská 494 /103
619 00 Brno
IČO: 25580442

Kontakty

Mobil: 777 030 020
E-mail: info@educatoria.cz
www: www.kvalitniskola.cz.cz

Popis činnosti

ŠIROKÁ ŠKÁLA JAZYKŮ, EXPRESNÍ PŘEKLADY, PŘEKLADY SE SOUDNÍM OVĚŘENÍM, KOREKTURY RODILÝMI MLUVČÍMI, LOKALIZACE, SOUDNĚ OVĚŘENÉ PŘEKLADY, VĚTŠINA JAZYKŮ A SPECIALIZACÍ, BALÍČKY PRO KLIENTY, BENEFITY A SLEVY PRO KLIENTY. Zašlete nám zadání a výsledek překladu, zpracujeme Vám rozbor překladu zdarma. Překlady Vám můžeme nabídnout jako formu náhradního plnění ve firmě díky našim partnerům. Hledáte vhodný překlad motta firmy apod., kontaktujte nás, rádi Vám poradíme. Chystáte expanzi do zahraničí? Umíme přeložit Vaše marketingové materiály tak, že Vaše sdělení zazní v angličtině ve stejném stylu a se stejným švihem a elegancí jako v češtině.
*
WIDE RANGE OF LANGUAGES, EXPRESS TRANSLATIONS, CERTIFIED TRANSLATIONS, CORRECTIONS MADE BY NATIVE SPEAKERS, LOCALIZATION, CERTIFIED TRANSLATIONS, MOST LANGUAGES WITH SPECIALIZATIONS, PACKAGES FOR CLIENTS, BENEFITS AND DISCOUNTS FOR CLIENTS. Send us a task and we will elaborate the translation analysis for free. We can offer translations as a form of alternative compliance in the company thanks to our partners. Are you looking for a suitable translation of the motto of your company etc., please contact us and we will give you an advice. Are you planning to go abroad? We can translate your marketing materials so your message will be heard in English in the same style and with the same panache and elegance as in Czech.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo