Everesta, s.r.o.

Adresa

Výstaviště 1
648 04 Brno
IČO: 25014650

Kontakty

Telefon: 516 116 536
E-mail: brno@everesta.cz
www: www.everesta.cz

Popis činnosti

Everesta byla založena jako vzdělávací společnost pro firemní vzdělávání. V současnosti máme v tomto oboru silné a stabilní tržní postavení. Vlajkovou lodí našich služeb jsou dlouhodobé programy akreditované MŠMT (programy jako Management, Lektor, Obchodní zástupce, Asistentka, Prodavač, Strážný,…). Kvalita našich kurzů je zajištěná zkušeným a prověřeným týmem lektorů a trenérů. Připravujeme rozvojové programy pro firemní klientelu zpracované na míru přesně podle požadavků zákazníků nebo na základě výstupů z jejich analýzy, kterou provedeme. Na našich webových stránkách (www.everesta.cz), resp. na e-shopu (http://eshop.everesta.cz/) vypisujeme zároveň širokou škálu otevřených kurzů (manažerských, ekonomických, HR – z oblasti personalistiky, počítačových a jazykových). Zajišťujeme také e-leanringové kurzy a produkci výukových filmů. Poskytujeme poradenství v oblasti rozvoje lidských zdrojů a organizací. Top manažerům nabízíme konzultace v oblasti organizační struktury, strategického plánování a řízení firem, jejich oddělení a poboček, často ve formě individuálního koučinku. Jsme šerpové, kteří Vám pomáhají vystoupat na vrchol.

*

Everesta was founded as a corporate training company. Today we have a strong, solid market position in this field. We offer long-term programs certified by the Ministry of Education, Youth and Sports (Management Academy, Teacher, Sales Academy, Assistant Secretary, Shop Assistat, Guardian...). The quality content of courses is facilitated by a proven team of trainers. We prepare educational programs for corporate clients tailored to their requirements or their own analysis (managed by us). Our website (www.everesta.cz) and e-shop (http://eshop.everesta.cz/) also lists various open courses (managerial, economic, HR, computer and language). We can also provide e-learning and production of instructional videos. We provide comprehensive advice on human resource management. For senior managers, we offer consultation on organizational structure, strategic planning and management of companies, their departments and subsidiaries, often in the form of individual coaching. We are the sherpas who will help you get to the top.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo