Act-in Machine Services, s.r.o.

Kontaktní osoba

Dr. Ing. Lubomír Sláma, MBA

Adresa

Hviezdoslavova 5/1188
627 00 Brno
IČO: 27706184

Kontakty

Telefon: 545 423 000
E-mail: lubomir.slama@act-in.cz
www: www.act-in.cz.cz

Popis činnosti

"Nizozemská společnost NUMAC je organizací, která zastřešuje několik předních firem, které již 22 let aktivně působí v oblasti průmyslové údržby strojů, strojírenství a optimalizace procesů. Skupina NUMAC nabízí více než 900 pracovníků v Nizozemí, Německu a kompletní balík technických služeb a produktů.

NUMAC si klade za cíl optimalizovat produktivitu a konkurenceschopnost svých zákazníků zaručením dostupnosti strojů v rámci výrobního procesu zákazníka."
*
The Dutch company NUMAC covers several leading companies, which have been active in the field of industrial maintenance, mechanical engineering and process optimization already for 22 years. NUMAC Group offers more than 900 employees in the Netherlands, Germany and a complete package of technical services and products.
NUMAC aims to optimize the productivity and competitiveness of its customers by ensuring availability of machines in the production process of the customer. "


Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo