Brněnský svaz malé kopané, z. s.

Kontaktní osoba

Mgr. René Pazdera

Adresa

Hlinky 487 /35
60300 Brno
IČO: 26642441

Kontakty

E-mail: info@malakopanabrno.cz
www: www.malakopanabrno.cz

Popis činnosti

Brněnský svaz malé kopané byl založen v roce 1998 s registrací na MV v roce 2003. Naše organizace je nejvyšší autoritou malého fotbalu ve městě Brně. Zastřešuje téměř 3000 hráčů a hráček v jednotlivých celoročních ligách a k tomu doprovodných soutěžích a turnajích malého fotbalu. V roce 2010 zorganizoval Brněnský svaz malé kopané největší Mistrovsví ČR v malém fotbalu, co do počtu týmů i hráčů. V červnu 2017 bude organizovat dosud největší akci malého fotbalu na území ČR, a sice Mistrovství Evropy v malém fotbalu za účasti 32 zemí. Pověření k organizaci obdržel od své zastřešující organizace - Asociace malého fotbalu ČR, která získala pořadatelství v roce 2015 na zasedání valné hromady Evropské federace malého fotbalu.

*

Minifootball federation in Brno was founded in 1998 with registration at the Ministry of Interior in 2003. Our organisation is the highest minifootball authority in Brno. It covers nearly 3000 male and female players in all-season leagues, accompanying competitions and minifootball tournaments. In 2010 minifootball federation in Brno organized the largest Czech minifootball Championship in number of teams and players. In June 2017 will organize the biggest minifootball event in the Czech Republic so far - European minifootball Championships (EMF EURO 2017) with the participation of 32 countries. Authorisation for the organization received from their umbrella organization - Czech minifootball Association, who get the hosting of this event in 2015 at the General Assembly meeting of the European minifootball federation.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo