EKO - DOMOV s.r.o.

Kontaktní osoba

Pavel Schwarzer

Adresa

Sokolská 1235 /38
68001 Boskovice
IČO: 25340212

Kontakty

Telefon: 516 456 494
E-mail: eko-domov@eko-domov.cz
www: www.eko-domov.cz

Popis činnosti

Firma je ryze českou společností, bez účasti zahraničního kapitálu. Hlavním předmětem činnosti je obchod a služby částečně výroba a pronájem. Firma vlastní nákupní centrum o podlahové ploše 13 tisíc m2 ve kterém pronajímá prostory a má i vlastní velkopodlažní prodejny a sklady. Firma má také výhradní obchodní zastoupení předních evropských výrobců v oblasti výrobků pro vybavení koupelen a to koupelnového nábytku, vodovodních baterií, van a sprchových kabin. Dále máme regionální zastoupení výrobců materiálů pro střechy a to zejména střešních oken FAKRO, půdních schodů a podstřešních fólií.

*

The company is a purely Czech company without any foreign capital participation. The main subject of activity is international trade, mainly import. The company has exclusive commercial representation of the leading European manufacturers of products for the equipment of the bathroom fixtures and bathroom furniture, faucets, bathtubs and shower cabins. We also have a regional representation of manufacturers of materials for roofs and roof Windows FAKRO attic stairs, and roof foil.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo