Plánujete investovat do fotovoltaických systémů pro vlastní spotřebu energií? Nebo připravujete investice do aktivit vedoucích k úspoře spotřeby provozních energií, modernizovat například systémy vytápění, chlazení, rekuperace, rozvodů jak tepla, tak elektrické energie?

Rádi posoudíme vaše záměry a pomůžeme připravit všechny potřebné podklady pro získání dotace. Výše podpory pro fotovoltaické systémy činí až 80% dle velikosti podniku. Na energetické úspory je možné získat podporu až 50%.

Využijte našich zkušeností s energetickými projekty a sítě spolupracujících energetických auditorů, se kterými vám rádi pomůžeme vhodné investice ve vaší společnosti nejen najít, ale následně i zrealizovat. Neváhejte nás kontaktovat, rádi se s vámi sejdeme a bezplatně představíme možnosti.

Společnost EFA CZ je součástí uskupení The European Funding Alliance s působností napříč celou Evropou. Pracujeme pro největší korporace, ale i pro rozvíjející se malé a střední podniky z různých oborů a odvětví. Specializujeme se na financování investic z externích zdrojů – dotace, investiční pobídky, úvěry, ale i soukromí investoři.

KONTAKT

Adéla Štorková

Sales Representative

+420 776 090 155

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus  WoodTec logo