V rámci využití služeb zkoušení a certifikace výrobků máte možnost do konce roku 2018 čerpat finanční prostředky z operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Prostřednictvím Inovačních voucherů lze pokrýt náklady až do výše 75 % konečné ceny. Maximální výše dotace je poté 299 999 Kč.

Inovační vouchery můžete u nás využít v těchto oborech:

  • Tepelná a ekologická zařízení
  • Mechanická zařízení
  • Elektrická zařízení
  • Spotřební zboží

V případě zájmu nebo doplňujících otázek se obraťte na jednotlivé vedoucí našich zkušeben:

Milan Holomek – vedoucí zkušebny tepelných a ekologických zařízení (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Ing. Antonín Heitl - vedoucí zkušebny elektrických zařízení (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Bc. Petr Kuběna - vedoucí zkušebny mechanických zařízení (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Ing. Aleš Pleskot – vedoucí mechanické zkušebny v Jablonci n. Nisou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo