Vysoké učení technické v Brně se již dlouhodobě zabývá výzkumem nelineárních systémů. Projekt AMOR, v rámci Evropského programu Interreg, si klade za cíl vytvořit měřicí platformu pro vysokofrekvenční komponenty, která dokáže extrahovat matematické modely a v první řadě integrovat změřené modely s komerčními simulátory radiofrekvenčních systémů.

Regionálním průmyslovým partnerům budou k dispozici výsledky projektu ve formě volně přístupných nástrojů, modelů. Zástupci VUT by rádi oslovili co nejširší okruh firem, které působí v oblasti návrhu bezdrátových komunikačních systémů, vývoje vysokofrekvenční elektroniky a mobilní komunikační techniky a nabídli jim možnost zúčastnit se jejich workshopů.

Na projektu se společně s VUT podílejí partneři Techniche Universität Wien a FH OÖ Forschungs und Entwicklungs GmbH - Research Center Hagenberg. Cílem tohoto projektu je posílit průmysl (se zaměřením na začínající, malé a střední firmy) v oblasti bezdrátových technologií, komunikace a jejich aplikací v partnerských regionech Horního a Dolního Rakouska, Vídně, na Vysočině a Jižní Moravě. Jak již bylo zmíněno na začátku, výzkum probíhá v rámci programu Interreg Česká republika – Rakousko programu Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Detailnější informace k projektu Vám v případě zájmu o spolupráci poskytne Tomáš Gotthans (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 541 146 587, +420 775 026 983

http: www.urel.feec.vutbr.cz

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo