Jsou jiní a to nejen díky tomu, že těží zrovna kryptoměny, ale liší se především jejich celkovým přístupem ke svým klientům. Kromě edukace v oblasti kryptoměn tak hlavně naslouchají jejich potřebám a na základě toho konfigurují své produkty, které se jim opravdu povedly. 

Za necelé 2 roky na trhu tak nyní klientům nabízí možnost zhodnotit své investice prostřednictvím podílového produktu, kdy klient vlastní přímo těžební zařízení a jeho investice se mu vrací měsíčně v podobě vytěžených kryptoměn, které jsou posílány přímo jemu. Klient se nemusí o nic starat a společnost zajistí vše od nákupu komponentů potřebných pro superpočítač přes jeho sestavení na míru dle předem dohodnutých parametrů a obstarání výhodných energií až po nepřetržitý servis zajišťující kontinuální těžbu.

V současnosti Future Mining těží kryptoměny: ethereum, monero a zcash. Je tedy variabilní a v případě že je některá kryptoměna pro těžbu výhodnější skrz její aktuální kurz, po dohodě s klientem se jeho těžební stroje „přepnou“ na jinou kryptoměnu.

Další forma zhodnocení financí, které společnost nabízí, jsou dluhopisy. Zde se jim podařilo spojit konzervativní způsob investice právě s kryptoměnami. Od srpna, tak mají lidé možnost nakoupit dluhopisy společnosti od 50 000 Kč s 12% fixními úroky a kvartálním vyplácením odměn.

V rámci edukace společnosti v oblasti kryptoměn na kterou společnost klade důraz již od svého začátku, je nyní součástí nového projektu Crypto Účetnictví. Jedná se o poradenství v oblasti účetnictví, daní a práva související s celou krypto problematikou. Kryptoměny jsou v poslední době oblíbeným investičním nástrojem, který ale v sobě skrývá spoustu rizik a bez patřičné znalosti mohou člověka přijít draho.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo