Zapojte se do dalšího ročníku mezinárodního veletrhu URBIS SMART CITY FAIR, který proběhne 25. - 28. dubna 2018 v Brně.

Na platformě nejvýznamnější veletržní správy ve střední Evropě a města Brna jako lídra v inovacích a „follower city“ programu Horizont 2020 vzniká unikátní prostor pro sdílení nápadů a konkrétních řešení, jak uvést k životu a rozvíjet koncept Smart city ve středoevropských městech a obcích.

Pro koho je URBIS SMART CITY FAIR?

  Lídři v inovacích, dodavatelé řešení pro města
Představte vaše technologie, vize a řešení těm, kteří budou rozhodovat o jejich zapojení do života lidí. Ať jste nadnárodní společnost nebo lokální vizionářská firma, na veletrhu nejlépe ukážete své produkty těm, kteří o ně skutečně mají zájem.
 
  Start-ups
Máte skvělý nápad, jak zlepšit život ve městech? Chcete jej ukázat potenciálním zákazníkům nebo investorům? Nebo hledáte inspiraci a prostor pro sdílení nápadů s dalšími kreativními lidmi? Brno je město s výjimečným inovativním potenciálem, který se protíná na veletrhu URBIS.
 
  Kraje, města, obce, mikroregiony či evropská sdružení
Načerpejte inspiraci jak budovat moderní město, obec, nebo jimi vlastněné či řízené organizace. Představte své projekty a získejte pro ně partnery. Na veletrhu URBIS potkáte lidi, kteří mají skvělé nápady a pomohou vám je uvést v život. Vybírejte z široké nabídky konkrétních řešení, díky kterým bude vaše město či obec příjemnějším místem k životu.
 
  Aktivní občané
Právě vy jste uživateli chytrých řešení, které koncept Smart city přináší. Jak bude vypadat náš život v budoucnosti? Jak se chytré technologie promítnou do měst, městeček nebo vesnic, ve kterých žijete? Přijďte se podívat.

 

Oborové členění - URBIS 2018

Proč se přihlásit jako vystavovatel

Program veletrhu ZDE

*RHK Brno v rámci tohoto veletrhu připravuje dále pro návštěvníky i vystavovatele možnost zapojit se do B2B kooperační burzy, která propojuje výhody tradiční veletržní účasti a stále populárnějšího matchmakingu čili dvoustranných setkání s přesným časovým harmonogramem. Přihlášeným umožní vstup na URBIS, dává záruku jednacích prostor přímo v areálu výstaviště a především jistotu potvrzených obchodních schůzek. Účast tak přináší jedinečnou možnost pro navázání nových kontaktů, propagaci zapojených společností včetně jejich produktů a služeb a příležitost pro nalezení nových spolupracujících partnerů. V případě zájmu o bližší infomace nás kontaktujte: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo