Ve spolupráci s naší členskou firmou SNIP & CO, reklamní společnost, s.r.o. si Vás dovolujeme pozvat na akci "KLAVÍRNÍ NEBE VE VALTICKÉ JÍZDÁRNĚ".

Termín: pátek 21. 9. 2019 od 19:00

Místo: Státní zámek Valtice - jízdárna

Účinkující:  Vladislav Kern (Rusko), Ivo Kahánek (Česko) zahrají živě Sergej Rachmaninov, Vladimir Horowitz a Lang Lang zahrají na nástroji Steinway Spirio

Čtvrtý ročník koncertu z cyklu HUDBA A VÍNO. Uslyšíte nejslavnější klavírní díla v podání výjimečných pianistů. Poprvé v České republice zažijete spojení živého koncertu a špičkové technologie Steinway Spirio, která na pódium ve Valticích přenese hvězdy klavírní historie i současnosti. V „klavírním nebi“ se setkají Bach, Mozart, Beethoven, Chopin, Liszt, Smetana, Dvořák a Rachmaninov, jejichž hudbu doprovodí pečlivě vybraná vína od Miloše Michlovského a Františka Mádla a v závěru také exkluzivní taneční choreografie Maria Radačovského. Večerem provází ředitel České filharmonie David Mareček spolu s oběma vinaři.

Koncert je uváděn v podzimní části 17. ročníku festivalu Ruská kultura v České republice 2018.

Zvýhodněná nabídka business vstupů pro členy RHK Brno

Leták ke stažení

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo