AZ INTEC s.r.o.

Contact Person

Ing. Radomír Lang

Address

20
67173 Čermákovice
Company registration number: 29368413

Contacts

Telephone: 515 300 100
E-mail: info.cz@azintec.com
www: azintec.com

Activity description

Společnost AZ INTEC se zabývá prodejem vlastních výrobků ze skupiny AZ zákazníkům z oblasti průmyslově-výrobních společností. Distribuuje především nerezové korugované trubky a hadice pro vedení kapalin, topných a medicinálních plynů, včetně uzavíracích a propojovacích armatur jako jsou kohouty nebo ventily. Výrobkové spektrum sahá od velkého množství standartních produktů až k vývoji a konstrukci speciálních aplikací pro průmyslové zákazníky.

*

Company AZ INTEC deals with the sale of own products from Group AZ to customers from the area of industrial and manufacturing companies. Company distributes mainly stainless steel corrugated pipes and hoses designed for distribution of liquids, heating and medical gases, including closing and connecting fittings like ball valves or valves. Spectrum of products ranges from a large number of standart products to development and construction of special applications for industrial clients.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo