Bibby Financial Services, a.s.

Contact Person

Ing. Michal Gabriel

Address

Hlinky 118/505 /
60300 Brno
Company registration number: 25320513

Contacts

Telephone: 543 124 711
E-mail: info@bibbyfinancialservices.cz
www: www.bibbyfinancialservices.cz

Activity description

Bibby Financial Services je největší nezávislá factoringová společnost poskytující provozní financování. Na požadavky klientů reagujeme rychle a flexibilně. Financování přizpůsobujeme na míru potřebám klienta a naše řešení zakládáme především na bonitě odběratelů a kvalitě pohledávek. Díky tomu poskytujeme financování také společnostem, kterým stávající financování nestačí tempu jejich růstu nebo potřebují profinancovat dlouhý výrobní cyklus. Působíme ve 14 zemích, a proto umíme podnikům pomoci se vstupem na nové trhy bez obav z jazykových bariér a kurzových výkyvů.

Bibby Financial Services je součástí skupiny Bibby Line Group (BLG), která nabízí služby business-to-business. BLG je zaměřená na finanční služby, vlastní a provozuje lodě, ubytování v plovoucích botelech, pomáhá při těžbě ropy a plynu, poskytuje smluvní logistické služby, leasing speciálních zařízení, provozuje unikátní lesní parky a síť maloobchodních prodejen. Společnost byla založena v roce 1807 v Liverpoolu Johnem Bibby a sídlí v Duke Street v Liverpoolu.
Bibby Financial Services is the largest international finance company focused on providing operational financing based on factoring and comprehensive financial services. It is the largest non-bank factoring company focused on the funding of SMEs in the CR. It offers an individual, personally tailored and flexible service, helping our clients to overcome their cash fluctuations, stabilize cash flow and reduce the risk of bad debt. Part of Bibby Financial Services´international network which is composed of 46 locations in 14 countries worldwide.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo