Hrdá RHK Brno: Neobvyklá setkání

RHK Brno
www.rhkbrno.cz
Hrdá RHK Brno
Hezké ráno rodině Hrdé RHK Brno,

již jsme se těšili na interakci s Vámi!
 
Opět si dovoluji popřát vítězi naší minisoutěže, tentokrát se jím stal pan Petr Polanský, náměstek ředitele, z Centra dopravního výzkumu, v. v. i., foto ZDE.  K CDV se bude vztahovat i naše další otázka. Patnáctý z Vás, kdo odpoví správně na otázku níže, získá nádherný a tradiční „veltlínek": 
 
Kolik divizí má Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.?
          2               4                6               
 
Dále bych Vás chtěl upozornit na dvě skvělé předprázdninové akce, jejichž příprava je v plném proudu. První z nich je zaměřena na čerpání finančních prostředků z dlouhodobě očekávaných programů EU „2015+: Čerpat až do úplného vyčerpání!“, druhou je Víc než jen kino: To jste ještě nezažili!" - neformální  setkání podnikatelů v kině SCALA, které je spojeno s neuvěřitelným překvapením v podobě promítaného filmu. Registrujte se na obě akce již nyní.
 
Také dnes je mi potěšením představit dalšího člena našeho týmu, je jím náš ekonom a šéf vzdělávání Ing. Libor Kejda. Libor je medvěd bručoun a brilantní správce firemní kasy. Přál bych takového ekonoma jakékoliv významné bankovní instituci, více čtěte ZDE.
 
S přáním krásného májového víkendu plného pohody
 
Váš
 
Čenda Absolon
RHK Brno
2015+: Čerpat až do úplného vyčerpání!
Využijte  možnost získat významné finanční prostředky z fondů EU. Registrujte se na workshop, který Vám otevře cestu.
Číst více
RHK Brno
Víc než jen kino: To jste ještě nezažili!
Do poslední chvíle nebudeme vědět na jaký film jdeme, jen budeme vědět, že bude skvělý.
Číst více
RHK Brno
Nové poptávky
Hledáte nové obchodní kontakty? Firmy hledají např.dodavatele kruhových ocelových tyčí či ekologicky šetrných plastových lahví.
Číst více
RHK Brno
Úspěšná prezentace
je tématem kulatého stolu pro ženy podnikatelky i pro ty, které o podnikání teprve přemýšlí. Pro ženy podnikatelky a jejich děti je určen také letní tábor v Rakousku.
Číst více
RHK Brno
Firma roku, Živnostník roku
Zapojte svoji firmu do soutěže, která může změnit Váš podnikatelský život.
Číst více

Mgr. Čeněk Absolon, Ph.D.
ředitel RHK Brno
Aktuální akce
Členové pro členy
www.rhkbrno.cz
Tento email byl odeslán na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Odesilatelem je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Z odběru se můžete odhlásit.S radostí přihráno díky aplikaci SmartEmailing.cz

tiny image Hrdá RHK Brno: Neobvyklá setkání

RHK Brno
www.rhkbrno.cz
Hrdá RHK Brno
Hezké ráno rodině Hrdé RHK Brno,

již jsme se těšili na interakci s Vámi!
 
Opět si dovoluji popřát vítězi naší minisoutěže, tentokrát se jím stal pan Petr Polanský, náměstek ředitele, z Centra dopravního výzkumu, v. v. i., foto ZDE.  K CDV se bude vztahovat i naše další otázka. Patnáctý z Vás, kdo odpoví správně na otázku níže, získá nádherný a tradiční „veltlínek":
 
 
Kolik divizí má Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.?
          2               4                6               
 
Dále bych Vás chtěl upozornit na dvě skvělé předprázdninové akce, jejichž příprava je v plném proudu. První z nich je zaměřena na čerpání finančních prostředků z dlouhodobě očekávaných programů EU „2015+: Čerpat až do úplného vyčerpání!“, druhou je Víc než jen kino: To jste ještě nezažili!" - neformální  setkání podnikatelů v kině SCALA, které je spojeno s neuvěřitelným překvapením v podobě promítaného filmu. Registrujte se na obě akce již nyní.
 
Také dnes je mi potěšením představit dalšího člena našeho týmu, je jím náš ekonom a šéf vzdělávání Ing. Libor Kejda. Libor je medvěd bručoun a brilantní správce firemní kasy. Přál bych takového ekonoma jakékoliv významné bankovní instituci, více čtěte ZDE.
 
S přáním krásného májového víkendu plného pohody
 
Váš
 
Čenda Absolon
RHK Brno
2015+: Čerpat až do úplného vyčerpání!
Využijte  možnost získat významné finanční prostředky z fondů EU. Registrujte se na workshop, který Vám otevře cestu.
Číst více
RHK Brno
Víc než jen kino: To jste ještě nezažili!
Do poslední chvíle nebudeme vědět na jaký film jdeme, jen budeme vědět, že bude skvělý.
Číst více
RHK Brno
Nové poptávky
Hledáte nové obchodní kontakty? Firmy hledají např.dodavatele kruhových ocelových tyčí či ekologicky šetrných plastových lahví.
Číst více
RHK Brno
Úspěšná prezentace
je tématem kulatého stolu pro ženy podnikatelky i pro ty, které o podnikání teprve přemýšlí. Pro ženy podnikatelky a jejich děti je určen také letní tábor v Rakousku.
Číst více
RHK Brno
Firma roku, Živnostník roku
Zapojte svoji firmu do soutěže, která může změnit Váš podnikatelský život.
Číst více

Mgr. Čeněk Absolon, Ph.D.
ředitel RHK Brno
Aktuální akce
Členové pro členy
www.rhkbrno.cz
Tento email byl odeslán na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Odesilatelem je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Z odběru se můžete odhlásit.S radostí přihráno díky aplikaci SmartEmailing.cz

tiny image

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo