Hrdá RHK Brno: Adrenalinové období startuje

RHK Brno
www.rhkbrno.cz
Hrdá RHK Brno
Hezké ráno rodině hrdé RHK Brno, v tomto týdnu byl zahájen nový školní rok a nám začíná hektické období, v rámci kterého jsme pro Vás připravili bezpočet vzdělávacích akcí, zahraničních misí  i dalších kontaktních akcí, jako první událost musím zmínit zásadní diskusní setkání na téma „Jihomoravské strojírenství: Současný stav a perspektiva", které proběhne 16. 9. a jenž by mělo vyústit v založení integrovaného strojírenského klastru v kombinaci s IT, rád bych také vyzval všechny naše příznivce, kteří by se chtěli prezentovat nejen před naší širokou členskou základnou  k zapojení se do přípravy některých akcí, víno opět nikdo nevyhrál, snad se to podaří tentokrát (vyhrává již 4. hlasující), kolikáté podnikatelské setkání proběhne 15. 10. - 38 / 48 / 58 , takže hlasujte, lahev výtečného vína čeká na svého výherce, také tentokrát představím další z našeho týmu, je jí pilná včelka a odbornice na vzdělávání Dáša Sedláčková, na závěr mi dovolte připomenout, že jsme na facebooku, proto pište, komentujte a lajkujte", těšíme se na Vaše reakce, STOP!.
Váš
Čenda Absolon
RHK Brno
Desítka nejlepších
Známe 10 nejlepších firem ze soutěže TOP MSP 2015. Slavnostní vyhlášení nejlepších proběhne 15. 10. v rámci 58. podnikatelského setkání.
Číst více
RHK Brno
S Michalem Haškem
o strojírenství
Využijte možnosti diskutovat o strojírenství na jižní Moravě přímo s hejtmanem Michalem Haškem. Setkání se zúčastní i další zajímavé osobnosti z řad podnikatelů či zástupců brněnských škol.
Číst více
RHK Brno
Nové poptávky
Hledáte nové obchodní kontakty? Firmy hledají např. výrobce obytných kontejnerů, dodavatele drobných soustružených součástí...
Číst více
RHK Brno
Daňové menu
Seznamte se s připravovanými změnami v oblasti daní z příjmů. Některé mohou být realizované již v letošním roce.
Číst více
RHK Brno
Konference Leadership
Zajímá Vás jak vybudovat fungující tým? Hledejte inspiraci na konferenci 14. 9. 2015. Pro členy RHK Brno zvýhodněná cena.
Číst více
S úctou a pozdravy
Mgr. Čeněk Absolon, Ph.D.
ředitel RHK Brno
Aktuální akce
Členové pro členy
www.rhkbrno.cz

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo