RHK Brno
www.rhkbrno.cz
 Hrdá RHK Brno
Hezké ráno rodině hrdé RHK Brno, musím říct, A JE TO OPĚT TADY, prskavky, tedy pět velkolepých ohňostrojů letos v červnu rozzáří oblohu nad nočním Brnem a k tomu nás čeká víc než padesátka akcí v rámci celoměstského festivalu zábavy Brno-město uprostřed Evropy, navíc tento rok u toho budeme i my jako partner festivalu, při jednání jsme mysleli i na Vás, naše členy, získali jsme pro Vás zvýhodněné ceny vstupů na VIP eventy a reklamu při festivalech STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS a Brno-město uprostřed Evropy, objednávejte, nabídka je platná do 13. 5., na závěr si s námi můžete ještě zasoutěžit-kolikátý ročník festivalů Brno-město uprostřed Evropy a STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS se letos koná? 12./17./19.dvě VIP vstupenky na Noční hradní slavnost na hradě Špilberku, která se uskuteční v pátek 17. 6. získá 6. respondent se správnou odpovědí, prskavky jedééém, STOP! Váš Čenda Absolon
RHK Brno
Naučíme Vás, jak úspěšně realizovat Vaše projekty. Seminář o tom jak využívat programy v rámci OPPIK 24.5.
Číst více
RHK Brno
Nominace firem do soutěže TOP MSP byla ukončena, nyní zahajujeme hlasování pro nominované, podpořte své favority v boji o nejlepší padesátku. 
Hlasujte ZDE
RHK Brno
Hledáte nové obchodní kontakty? Firmy hledají např. výrobce součástí ze spékaných kovů...
Číst více

 

 

 

RHK Brno
Jednejte s italskými strojírenskými firmami ve dnech 27. – 29. června 2016 v italské Modeně.
Číst více

 

S pozdravem
Mgr. Čeněk Absolon, Ph.D.
ředitel RHK Brno
Aktuální akce
Členové pro členy
www.rhkbrno.cz

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo