RHK Brno
www.rhkbrno.cz
                                                                            Hrdá RHK Brno
 
Hezké ráno rodině hrdé RHK Brno, děkujeme Vám všem, kteří jste vyplnili dotazníček ohledně našeho webu v minulém čísle zpravodaje, lahev skvělého vína získal pan Karel Endlicher, ředitel firmy ABB s.r.o., gratulujeme, všimli jsme si, že Vaše pozornost mírně ochabuje, což je s blížícími se prázdninami logické, máme pro Vás však připraveno ještě několik akcí, které určitě stojí za pozornost, bude to taková pohoda jako cyklovýlet minulý pátek a protože bude o víkendu hezky, tak si opět pustíme hymnu všech zevlerů, ještě chvilku zůstaňte na příjmu, STOP! Váš Čenda Absolon
RHK Brno
Obchod se severskými státy je tématem semináře, který proběhne 8. 6. na RHK Brno. Využijte příležitosti dozvědět se vše důležité o Dánsku, Švédsku, Finsku a Norsku na jednom místě.
Hlaste se ZDE
RHK Brno
Hlasujte pro sebe a své favority v soutěži TOP MSP. Máte poslední možnost ovlivnit seznam 50 firem postupujících do následujících kol hodnocení v soutěži.
 
Hlasujte zde
RHK Brno
Hledáte nového pracovníka, nabízíte brigádu či praxi? Zveřejněte u nás své volné pracovní pozice. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Číst více
RHK Brno
Hledáte nové obchodní kontakty? Firmy hledají např. dodavatele ohýbaných a svařovaných trubek...
Číst více

 

 

 

RHK Brno
Jsme architekti a projektanti. Dáme život i Vaší stavbě, staneme se vaším partnerem v průběhu celého stavebního procesu.
 
 
Číst více

 

S pozdravem
Mgr. Čeněk Absolon, Ph.D.
ředitel RHK Brno
Aktuální akce
Členové pro členy
www.rhkbrno.cz

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo