Těšíme se na čtvrtek!

 
Těšíme se na čtvrtek!
 
 
 
 
 
Vážené dámy, Vážení pánové,
 
ve čtvrtek proběhne první letošní podnikatelské setkání, čeká na nás film, který řeší jednu z nejžhavějších otázek současnosti a že to není film ledajaký, o tom svědčí i ocenění, které získal na filmovém festivalu v Berlíně, v ČR bude mít premiéru až za půl roku,
 
 
 
 
 
 
Nezapomeňte, že filmem započatý večer nekončí, následují neformální rozhovory přítomných, které budou podpořeny výborným jídlem a pitím. Těšíme se na Vás!
 
Čenda
P.S. Před kinem můžete konzultovat své podnikatelské záměry se zástupci zahraničních kanceláří CzechTrade z Rakouska, Maďarska a Polska a obchodními rady z Polska a Slovenska, rezervujte si čas konzultace!.
 
 
WORKSHOP
Přijďte hledat cestu k zatraktivnění odborného školství, inspirujte se zkušenostmi lidí z praxe. Diskutujte o Vašich zkušenostech s duálním vzděláváním, workshop 26. 4. 2017.
AKTUÁLNĚ
Ráno nasbíráte zajímavé kontakty, odpoledne si odpočinete při sportu. Přijďte si opět užít nevšední sportovní zážitek a networking v jednom!
INOVACE
Připravte se na zostřující boj s konkurenty, kteří již naplno využívají ve svém podnikání prvky kybernetiky, robotiky, internetu věcí a mnoho dalších nadčasových novinek.
NABÍDKY A POPTÁVKY
Zahraniční firmy hledají spolupracovníky, distributory či dodavatele na území ČR. Podívejte se, zda nehledají právě Vás.
ZJISTIT VÍCE NA WWW.RHKBRNO.CZ
g+    Facebook    Twitter    Instagram
© 1996 — 2016 Regionální hospodářská komora Brno
Z ODBĚRU SE MŮŽETE ODHLÁSIT

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo