Brněnská společnost H.BLOCH a.s. využila jako první možnost prezentovat se prostřednictvím aktivit „Centra mezinárodního obchodu“ v zahraničí, a to na červnovém veletrhu GLOBAL PETROLEUM SHOW 2016 v Calgary.

Účast na této výstavě je jedním z kroků nejen k nalezení nových zákazníků a obchodních partnerů v Kanadě, ale i v dalších částech světa, kde se těží a zpracovává ropa, včetně uplatnění výrobků pro ropný, těžební a petrochemický průmysl a všeho co s tím souvisí. To bylo hlavním cílem firmy H.BLOCH, která v rámci společné expozice agentury CzechTrade za finanční podpory Jihomoravského kraje prostřednictvím  projektu „Centrum mezinárodního obchodu“ získala příležitost představit se potenciálním zájemcům o spolupráci.

Její zástupce Vladimír Jadrníček k  tomu dodává: „Díky tomuto novému programu RHK Brno jsem uvítal možnost obchodní návštěvy Kanady a zapojení do největší networkingové události, zaměřené na ropu a plyn v Severní Americe. Námi prezentované služby v oblasti ropného průmyslu vzbudily zájem a přivezli jsme si zajímavé kontakty, které bychom rádi přetavili v další byznys, konkrétně např. spolupráci v oblasti mobilních skladů pohonných hmot, modulárních systémů a s tím souvisejících doplňků. Velký zájem vzbudila také přednáška a prezentace  využití  geoaplikací při vyhledávání ropy a minimalizaci suchých vrtů“.

Služby Centra jsou aktuálně k dispozici i pro další zájemce z řad jihomoravských malých a středních podniků. Pokud se chystáte vstoupit na nové zahraniční trhy a hledáte potřebné informace, přijďte nás navštívit na komoru, kontaktní osoba: Oto Hrdlička, 532 194 918, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo