Máte zájem navázat spolupráci s novými francouzskými obchodními partnery z oblasti Bordeaux v oboru informačních technologií?

RHK Brno aktuálně připravuje za za podpory statutárního města Brna ve spolupráci s Francouzsko-českou obchodní komorou v ČR, Velvyslanectvím ČR v Paříži a honorárním konzulem ČR v Bordeaux na konec října 2017 podnikatelskou misi do tohoto regionu, spojenou s  organizací dvoustranných jednání a případně i návštěvami vybraných firem.

IT sektor v oblasti Bordeaux je poháněn dynamikou celého ekosystému. V listopadu 2014 získalo město Label FrenchTech Urban Community Bordeaux a aspiruje na to stát se "Smart City", tedy evropským „digitálním“ městem. Velké městské projekty podporují tuto ambici, např. nově vybudovaná obchodní čtvrti Euratlantique nebo „Cité numérique“- sídlo místních startupů (27 000 m2, z nichž 4400 m2 je nabízeno široké veřejnosti, podnikům a developerům). V regionu sídlí 7300 firem z tohoto oboru a je zde zaměstnáno 24.000 pracovníků a řadí se tak na první místo z hlediska růstu pracovních míst v oblasti IT. Ve spolupráci s mezinárodními lídry Bordeaux rozvíjí své know-how a vyniká především v oblasti mobilních aplikací, zdravotnické informatiky, 3D technologie, digitálního obchodu nebo inteligentní dopravy a turismu.

Předběžný program mise:

24. 10. 2017

odlet do Bordeaux

25. 10. 2017

dopoledne: Česko-francouzské podnikatelské fórum - prezentace firem

odpoledne: B2B  jednání firem dle firemních profilů a kooperačních požadavků

26.10.2017

návštěvy ve firmách

večer: alternativně recepce na Velvyslanectví v Paříži při příležitosti státního svátku ČR

26.10.2017 večer nebo 27.10.2017 ráno odlet zpět

Na doprovodném programu stále pracujeme a bude postupně upřesňován.

 Firmy si hradí pouze ubytování a dopravu.

Termín pro přihlášení: 10. 9. 2017

 V případě Vašeho zájmu o účast na této akci vyplňte prosím kooperační profil a zašlete jej na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zaslání kooperačního profilu je zároveň považováno za závaznou přihlášku na akci.

Pokud potřebujete bližší informace, neváhejte nás kontaktovat: O. Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Ilustrační foto Visit Bordeaux

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnuspeak cz