Zvažujete expanzi Vašeho podniku do Indie? Strukturovaná obchodní delegace a představení českého průmyslu 8. - 10. března 2018 na mezinárodním strojírenském veletrhu IESS v Čennaí je nejlepší způsob, jak zde objevit nové obchodní příležitosti.

Agentura EEPC India pod záštitou tamějšího Ministerstva obchodu a průmyslu a indické vlády organizuje 7. ročník veletrhu IESS 2018, který bude svým obchodním a investičním zaměřením největší akcí v Indii a pomůže vašim společnostem prozkoumat příležitosti pro obchod /společný podnik / investiční příležitosti s Indií.

Podpora indické vlády Indie zahrnuje např. bezplatný hotelový pobyt (3 noci zdarma v hotelu 7., 8. a 9. 3. 2018) / částečnou úhradu letenek pro účastnické delegáty (proplacení letenek od organizátorů až do výše 500 USD nebo např. odvoz z letiště po příletu do hotelu a na veletrh, exkluzivní 1 denní obchodní konferenci apod. Pro tento ročník organizátoři připravili také setkání B2B zahraničních účastníků s místními podnikateli, která umožní setkat se s potenciálními obchodními partnery na základě předloženého firemního profilu.

Pokud potřebujete bližší informace, neváhejte nás kontaktovat: O. Hrdlička, tel: 52 194 918, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo