Oddělení propagace obchodu a investic Velvyslanectví Polské republiky v Praze si Vás dovoluje informovat, že ve dnech 30. ledna - 2. února 2018 se v Poznani bude konat veletrh stavebnictví a architektury BUDMA 2018.

Na veletrhu budou představena inovativní technologická řešení a nejnovější nabídka více než 800 vystavovatelů. BUDMA je zároveň místem pro získávání odborných znalostí z oblasti stavebnictví a architektury, výměnu zkušeností, realizaci obchodních jednání, udržování relací se stávajícími klienty a vyhledání nových zákazníků.

Program BUDMA 2018 Hosted Buyers je určen především pro zahraniční představitele obchodních sítí, nákupních skupin, velkoobchodů, importérů, distributorů stavebních materiálů, především oken, dveří, vrat, střešních krytin a lešení a také pro významné developery a hlavní realizátory staveb.

Jeho účastníky se mohou stát osoby odpovědné za nákup ve firmách. Tyto osoby budou zařazeny mezi VIP hosty veletrhu Budma a obdrží zdarma ubytování, catering, podporu teamu veletrhu před a během této akce a také další benefity. Podrobné informace na téma Programu Hosted Buyers se nacházejí na www.hostedbuyers.eu a na www.budma.pl/en.

Souběžně s veletrhem Budma proběhnou také veletrhy KOMINKI, INTERMASZ a INFRATEC, které doplňují prezentovanou nabídku o výrobky, mezi které patří stroje a zařízení, odborné stavební stroje a kamna.

Podrobné informace se nacházejí na stránkách veletrhu a v příloze.

Organizátor:

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
Polsko

Tel: +48 61 8692 957

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fax: +48 61 869 2999
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zdroj informace: Oddělení propagace obchodu a investic Velvyslanectví Polské republiky v Praze

 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo