13. ročník mezinárodního veletrhu pro živočišnou výrobu, ​​ krmivářského a rybářského průmyslu v indonéské Jakartě otevře své dveře profesionálům a obchodním návštěvníkům znovu od 4. do 6. července 2018.

Organizuje ho společnost PT Napindo Media Ashatama. MEREBO Messe Marketing se sídlem v Hamburku je pověřena přípravou pavilonu „Evropa, Amerika a Austrálie“. Veletrh zahrnuje všechny skupiny hospodaření s dobytkem a zpracování masa. Výstava bude mít v Jakartském konferenčním centru k dispozici více než 20 000 metrů čtverečních. Na posledním INDO LIVESTOCK v roce 2016 v Jakartě organizátoři zaregistrovali 571 vystavovatelů z 36 zemí a 14.890 návštěvníků. MEREBO opět zorganizuje evropský, americký a australský pavilon věnovaný společnostem, sdružením, komorám a obchodnímu tisku těchto regionů.

Další informace získáte u MEREBO Marketing Messe, telefon + 49-40-3999905-0, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., web: www.indolivestock.merebo.com

Zdroj informace: MEREBO Messe Marketing

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo