Lucemburská obchodní komora připravuje 20. - 23. března 2018 ve spolupráci s veletržním pořadatelem Jaarbeurs Utrecht a RHK Brno 2. ročník kooperační burzy na evropském subdodavatelském a strojírenském veletrhu ESEF v nizozemském Utrechtu.

ESEF je největší a nejvýznamnější výstava v zemích Beneluxu v oblasti dodávek, outsourcingu, vývoje produktů a strojírenství. Každé dva roky mají zástupci firemního sektoru příležitost setkat se zde s novými kontakty a podnikat velmi efektivně. ESEF je tak místem, kde můžete získat inspiraci o nejnovějším vývoji, novinkách a strategiích v oblasti dodávek, transformaci znalostí a vytváření nových kontaktů ve výrobě.

Tato kooperační akce při veletrhu Vám nabízí:

  • možnost najít nové zákazníky, dodavatele a kooperační partnery
  • příležitost diskutovat a rozvíjet nové návrhy projektů na mezinárodní úrovni a iniciovat přeshraniční kontakty
  • čtyři dny předem domluvených obchodních jednání
  • plochu pro matchmaking přímo v centru veletrhu
  • služby rozsáhlé mezinárodní partnerské sítě EEN, která pomáhá firmám už před akcí

Prvního ročníku se účastnilo téměř 110 firem z 20 zemí a proběhlo více než 1 100 obchodních schůzek.

Více informací naleznete na webových stránkách mezinárodní kontaktní burzy ZDE

Účastnický poplatek:

Pro vystavovatele je účast na tomto b2fair matchmakingu zahrnuta v balíčku vystavovatelů.

Pro návštěvníky jde o poplatek 100 EUR (+75,00 EUR na osobu bude navýšeno v případě, že se Vaše společnost chce zúčastnit této akce se dvěma nebo více zástupci).

Možnost on-line registrace ZDE

* Zahraniční zastoupení agentury CzechTrade v Rotterdamu připravuje prezentaci českých podnikatelských subjektů za účelem nalezení nových odbytových možností pro české výrobce a distributory. Nabízí představení vašich výrobků a novinek na společné expozici, kde vám po celou dobu konání veletrhu bude k dispozici zástupce zahraniční kanceláře. Na stánku je poslední volné místo a vážnému zájemci lze nabídnout slevu ve výši 10.000 CZK. Více ZDE

V případě dotazů či zájmu o účast nás neváhejte kontaktovat: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo