Pobočka Běloruské obchodní a průmyslové komory v Brestu zve 26. - 27. dubna 2018 k účasti na III. ročníku místního mezinárodního veletrhu.

Akce je navržena jako platforma pro dialog mezi běloruskými a zahraničními obchodními kruhy pro realizaci perspektivních podnikatelských nápadů a projektů a vytvoření společných vysoce technologických výrobních podniků. V roce 2016 a 2017 se zde sešlo téměř 200 společností z Běloruska, České republiky, Číny, Itálie, Lotyšska, Pákistánu, Polska, Ruska, Srbska, Ukrajiny a dalších států. Zástupci 30 zemí se zúčastnili výstavy během akce.

Výstavní prostor akce ukáže produkty a služby běloruských a zahraničních firem zastupujících následující hospodářská odvětví: výroba FMCG, stavební materiály, zboží lehkého a chemického průmyslu, strojírenství, zemědělství, doprava, cestovní ruch a další.Navštivte prosím oficiální webové stránky akce (www.brest-forum.by), kde získáte informace o registraci účastníků, můžete rezervovat výstavní prostor, zveřejnit obchodní nabídky, předregistrovat se na B2B setkání nebo prezentovat svou firmu / projekt.

Pro dotazy prosím volejte: + (375 162) 20 80 80, 21 81 02, 21 80 36 nebo pošlete e-mail na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zdroj informace: Belarusian Chamber of Commerce and Industry

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo