Hlavním cílem semináře, který proběhne 10. dubna 2018 v Praze je informovat české firmy o aktuálních podnikatelských příležitostech v Iráku v návaznosti na obnovu zničených území.

Půjde zejména o rekonstrukci energetických sítí, dodávku nových trafostanic, elektráren, rozvodů vody, kanalizace, opravu infrastruktury, obnovu poničených průmyslových závodů, ropovodů, plynovodů, rafinerií atd. Na rekonstrukci provincií je vyčleněno v rozpočtu Iráku několik desítek miliard USD.

Seminář zahájí viceprezident HK ČR Bořivoj Minář. Jako čestní hosté vystoupí první místopředsedkyně Senátu PČR Miluše Horská a náměstek ministra zahraničních věcí ČR Martin Tlapa. V tematicky zaměřených panelech vystoupí vracející se obchodní rada z Generálního konzulátu ČR v iráckém Erbílu na Ministerstvo zahraničních věcí ČR, zástupce právní kanceláře, finanční a pojišťovací instituce a také samotní zástupci českých firem, kteří se s účastníky semináře podělí o své zkušenosti v daném teritoriu. V každém panelu je plánována diskuze účastníků s experty.

 Předběžný program akce ZDE

Kapacita je omezená! Organizátor prosí zájemce, aby svoji účast potvrdili emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. krátkou zprávou s názvem firmy, jménem účastníka a emailem. Rovněž uveďte, zda jste členem HK ČR či nikoliv.

Přihlašování je stanoveno do 9. 4. 2018.

Akce se uskuteční v úterý 10. 4. 2018 od 10 hodin v sídle Hospodářské komory ČR ve Florentinu-recepce A (Na Florenci 2116/15, Praha 1).

Účast na semináři je zpoplatněná. Pro nečleny HK ČR je stanoven poplatek ve výši 1.000 Kč bez DPH. Členové HK ČR mohou uplatnit 20% slevu, tedy 800 Kč bez DPH. Po Vaší registraci Vám bude potvrzena účast a zaslána informace k zaplacení účastnického poplatku.

Zdroj: HK ČR

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo