Velvyslanectví Ukrajiny v České republice Vám projevuje úctu a má čest oznámit, že ve dnech 6. až 8. listopadu 2018 se v Kyjevě uskuteční pořadově již šestnácté mezinárodní fórum „Energetika Ukrajiny: aktuální situace a pohled do budoucna“.

Hlavním organizátorem je Ministerstvo pro energetiku a uhelný průmysl Ukrajiny. Fórum bude rozděleno do částí, níže uvádíme jejich stručný popis.

  • Výstava „Energetika Ukrajiny“ představí úspěchy a strategické výhledy pro rozvoj ukrajinských státních společností v energetickém odvětví.
  • 16. mezinárodní veletrh „Energetika a průmysl – 2018“ představí ukázky přístrojů pro využití v energetických účelech, a dále také různorodých elektrotechnických a světelných pomůcek, anebo třeba i přizpůsobení, sloužících automatizaci – a to jak ukrajinské, tak i zahraniční výroby.
  • 3. mezinárodní veletrh „MINING INDUSTRY EXPO – 2018“ se bude zaměřovat na moderní stroje a nářadí pro těžbu a následné zpracování nerostného bohatství, a také na příslušné automatizační systémy.
  • 3. mezinárodní veletrh „OilGasExpo – 2018“ zaujme efektivními technologickými řešeními pro výzkum ložisek, těžbu, zpracování a přepravu ropy a zemního plynu.

V rámci fóra se budou dále konat četné konference, semináře a další obdobné akce, určené pro odbornou diskuzi o fungování energetického odvětví a příležitostech pro jeho rozvoj.

Více ZDE

Zdroj: Velvyslanectví Ukrajiny v České republice

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo