Italsko-česká obchodní komora si Vás dovoluje pozvat na návštěvu 22. ročníku mezinárodního veletrhu Ecomondo a Key Energy 2018, který se uskuteční v Rimini ve dnech 6. - 9. listopadu 2018.

 Veletrhy Ecomondo a Key Energy jsou mezinárodními veletrhy zaměřeny na zelenou ekonomiku a opětovné využití materiálů a surovin. Nabízíme možnost ZDARMA navštívit veletrh v případě, že jste zástupci firem z řad nákupčích, inženýrů a projektantů, dovozců, distributorů a dodavatelů, jako i pro zástupce měst, obcí a krajů.

Vybraným zájemcům pro dobu konání veletrhu zdarma zajistíme*:

  • Ubytování se snídaní v hotelu na 3 noci pro jednoho zástupce firmy
  • Transfer letiště Bologna/Rimini/Ancona – hotel - letiště
  • Transfery hotel-veletrh-hotel
  • Vstupenky a katalog veletrhu
  • Podmínkou je zrealizovat alespoň 10 schůzek B2B s vystavovateli, které si naplánujete sami, pouze s firmami, které Vás opravdu zajímají.
  • Tlumočení pro B2B obchodní schůzky v případě, že nemluvíte anglicky nebo italsky
  • Obědy na veletrhu

*Pozn.: nabídka nezahrnuje dopravu do/z Itálie a platí pro 1 osobu za firmu, počet míst je ale omezen na 8 účastníků.

 V případě, že máte zájem naším prostřednictvím veletrh navštívit, zašlete prosím do 27.9. vyplněnou přihlášku v příloze (ke stažení ZDE) na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Pro bližší informace o veletrhu navštivte webové stránky: www.ecomondo.com nebo neváhejte kontaktovat kancelář CAMIC v Praze (tel. +420 222 015 312,  mobil +420 725 569 135)

Zdroj: Italsko-česká obchodní a průmyslová komora

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo