Láká Vás možnost rychlého a efektivního vyhledání obchodních partnerů, bez náročných příprav a vysokých nákladů a s jistotou potvrzených B2B schůzek se žádoucími firmami? Ať jste návštěvník nebo vystavovatel, máte jedinečnou příležitost zapojit se do kooperačního setkání Kontakt-Kontrakt při Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně 1. - 2. října 2018.

Tato akce propojuje výhody tradiční veletržní účasti a stále populárnějšího matchmakingu čili dvoustranných obchodních schůzek s přesným časovým harmonogramem. Přihlášeným dává záruku jednacích prostor přímo v areálu výstaviště, volný vstup na veletrh a další doplňkové služby. Firmy si toto účelné spojení rychle oblíbily. Průzkumy z posledních ročníků potvrzují, že řada kontaktů navázaných během akce vypadá slibně a úspěšně pokračuje.

Jak celá věc funguje? Aby si účastníci našli k jednání ty nejvhodnější partnery, při registraci vyplní profil popisující firemní aktivity a nabízený či poptávaný typ spolupráce. Registrační profily jsou následně zveřejněny v elektronickém katalogu firem, ze kterého si lze vybírat potenciální partnery k jednání a výsledek je pak k dispozici v podobě individuálního rozvrhu svých schůzek.

Dva dny jsou plně obsazeny obchodními schůzkami s předem vybranými partnery, takže jde o maximální efekt při minimálních nákladech, účast je výhodná z časového i finančního hlediska, začínajícím exportérům nabízí ověření jejich konkurenceschopnosti pro vstup na mezinárodní trh,“ vypočítává hlavní výhody Čeněk Absolon, ředitel RHK Brno, která tuto burzu organizuje společně s dalšími spolupracujícími partnery v rámci aktivit sítě Enterprise Europe Network.

Letošní akce v Brně je určena zájemcům z široké škály průmyslových oborů nomenklatury MSV. Očekává se účast minimálně 200 firem z ČR a dalších zemí (Německo, Rakousko, Maďarsko, Slovensko, Rumunsko, Švédsko a další).

Registrujte se ZDE. Více informací Vám poskytne Jana Šindelková, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 532 194 922.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo