Agentura CzechTrade zve 14. - 18. listopadu 2018 české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu China Hi-Tech Fair 2018, který pokrývá širokou škálu výrobků v oblasti moderních technologiích.

Výstava China Hi-Tech Fair v jihočínském Shenzhenu je nejvýznamnější a největší technologický veletrh v celé Číně. Organizuje ho místní vláda a díky tomu, že Shenzhen je považován za čínské Silicon Valley, koncentruje se zde velké množství hi-tech firem – sídlo zde mají největší čínské technologické firmy, ale jsou zde zastoupeny i malé a střední inovativní firmy, sídlí zde technologické univerzity a rovněž největší start-up centrum v Číně.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

 • Cílená akvizice potenciálních partnerů před veletrhem dle předem specifikované cílové skupiny se záměrem podchytit zájem čínských firem o setkání s Vaší firmou
  v průběhu výstavy
 • Prostor pro fyzické vystavení produktů a propagačních materiálů
  na společném stánku (112 m2)
 • Stolek se 4 židlemi pro jednání, stojan na katalogy,
  plakáty na stěně a výstavní pult s logem
 • Osobní asistence během veletrhu a aktivní účast pracovníků CzechTrade
  při jednáních s Vašimi obchodními partnery, včetně tlumočení do čínštiny
 • Pomoc s překlady propagačních materiálů do čínštiny
 • Zajištění vystavovatelských průkazů
 • Zařazení do katalogu vystavovatelů (podmínkou je včasné přihlášení firmy)
 • Organizace B2B jednání s čínskými partnery dle předem uvedených požadavků
  a zaměření firmy (nutné zahájit min. 2 - 3 měsíce před zahájením veletrhu)
 • Účast na samostatné prezentaci ČR + B2B seminář pro pozvané čínské obchodní partnery v průběhu veletrhu
 • Cena: 35 000,- Kč bez DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu China Hi-Tech Fair 2018 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit. Více informací ZDE

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 30.9.2018

Soubory ke stažení

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo